Sex Simulator


Komuniteti I Lojërave Për Të Rritur

Luaj online me njerëz të këqinj


Kompjuteri Dhe Mobile

Luaj lojrat në çdo dispozitiv


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Lojra Porno Me Horror: Bdsm, Lojëra Më E Rrezikshme!

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj lojëra TË çmendura dhe TË çmendura.

Çfarë po ndodh, përbindësh? Është Andi këtu në Lojra Porno Horror. Besoj se e kupton se për çfarë bëhet fjalë ky vend vetëm nga titulli, por nëse nuk je shumë i sigurt, ke hasur në një nga qeniet më shpendë dhe sadiste në Internet për njerëzit që pëlqejnë seksin dhe dhunën. PO shkëputemi nga rruga tradicionale e lojrave që premton rreze dielli, ylberë, lollipops dhe gojore: kjo është një sipërmarrje e sëmurë dhe e shtrembëruar ku vetëm lojtarët më të pamëshirshëm dhe më mendorë duhet të guxojnë të vizitojnë., Nëse mendoni se keni atë që duhet për të trajtuar veten në një destinacion të tillë, ndoshta është një ide e mirë për ju që të vazhdoni të lexoni dhe unë do të ju plotësojë të gjitha detajet e lidhura me komunitetin tim dhe atë që ju do të merrni brenda. Vetëm sigurohu që terapisti yt të jetë në pritje, sepse disa nga këto lojëra bëhen shumë të egra dhe të lëngshme – nuk do të mund të flesh nëse je tepër e lehtë! Të gjithë klientët tanë deri tani i kanë treguar hezitimet e tyre për të luajtur lojrat tona të ardhshme, por kjo është vetëm për shkak se ata janë shumë të dobët dhe të brishtë për të imagjinuar se çfarë ekipi ynë ka vënë së bashku., Mendon se e ke atë që duhet? Atëherë krijo llogarinë tënde dhe do ta vëmë në provë atë besimin tënd.

Një shikim brenda Lojrave Porno Horror

Kur të regjistrohesh në Lojra Porno, do të kesh qasje të menjëhershme në të gjitha lojrat tona pa pasur nevojë të harxhosh kohë duke shkarkuar titujt ose ndonjë nga ato absurditet. Ne morëm një vendim shumë herët për të arritur sa më shumë njerëz të jetë e mundur, prandaj lojrat tona shkojnë direkt nga shfletuesi. Për aq kohë sa prapanica jote E Fëlliqur ka një version Kromi, Firefox ose Safari, do të jeni në rregull. Ka mundësi që transmetuesit e tjerë të punojnë shumë mirë, por ne nuk mund të premtojmë asgjë në atë front dhe po, kilometrazhi yt mund të ndryshojë., Ajo që mund të premtojmë është se pavarësisht nëse vendos të lidhesh me bazën tonë të të dhënave nëpërmjet NJË PC ose pajisjeje celulare, do të kesh absolutisht një kohë të pabesueshme me të gjitha lojrat e pornos që kemi në dispozicion. Kjo zonë është një shembull kryesor i asaj që mund të arrish nëpërmjet planifikimit të mirë dhe vullnetit për të mbledhur një koleksion lojrash pornografike si ato që shumë pak kanë parë më parë. Përsëri: ne jemi përqëndruar shumë në botimet sadiste me shumë gore, dhunë, BDSM dhe tema të lidhura., Nëse nuk je i aftë të merresh me këtë, duhet të ikësh dhe t'i thuash mamit nëse mund të të marrë një kopje Të Nintendos Do: nuk mund të durosh asgjë më ekstreme se kaq.

Kap hyrje falas tani

Ne duam të marrim sa më shumë mendje të virgjëra dhe të pafajshme të jetë e mundur me koleksionin tonë të lojrave: kjo është pikërisht arsyeja pse ne kemi vendosur të bashkojmë Lojëra Porno Si një lojë e lirë për të luajtur në komunitet. Nuk do të duhet të ndahesh me asnjë para me qëllim që të kesh akses këtu dhe, së dyti për këtë, nuk kemi kërkesa të rregullta për pagesat në asnjë mënyrë. Ka kohë që kanë ikur ditët që duhet të paguajnë për një titull horror: ne financojmë mbledhjen tonë nëpërmjet donacioneve, disa reklamave (asgjë tepër ekstreme-ndryshe nga koleksioni ynë i lojrave!) dhe blerjet e lojës që janë krejtësisht opsionale., Dua të stresohem dhe ta bëj të qartë para se të hysh brenda se nuk do të kesh nevojë të blesh asgjë për të shijuar apo për të përfunduar lojrat tona: asgjë nuk është porta e kohës dhe po, ju do të jeni në gjendje t'i luani botimet tona pa ndonjë budallallëk apo absurditet. Ishte e rëndësishme për ne të miratojmë këtë metodë duke ditur situatën aktuale të industrisë së lojërave dhe ne kemi në plan të qëndrojmë me këtë që tani deri në fund të kohës. Të jeni të sigurt se kur të regjistroheni Në Lojra Porno falas: është falas për jetë.

Qasje grafike e klasit botëror

Jo të gjitha lojërat duhet të duken të mira në mënyrë që të jenë diçka që njerëzit do të kënaqen, por ne sigurisht besojmë se kjo është e rëndësishme kur vjen puna te Lojrat E Pornos. Si rezultat, kam punësuar renetët 3D, artistët grafikë dhe okupimet e tjera të lidhura për t'u siguruar që të keni cilësinë më të mirë vizuale të njohur tek njeriu. Kjo nuk ka qenë e lirë apo e lehtë, por nëse do të bashkoje një bazë të dhënash të lojrave më erotike dhe më të shijshme të njohura nga njeriu, pse do të doje diçka më pak se kaq?, Shpresoj ta kuptosh Se Lojrat E Pornos Është Vendi më i mirë për njerëzit që duan lumturinë e bixhozit: kjo sepse të gjitha titujt tanë TË BDM-së janë aq të lëngshëm sa mund të jenë! Ne priremi të përqëndrohemi gjerësisht në marrjen e animacioneve të duken sa më të vërtetë të jetë e mundur: veçanërisht pasi lojrat tona mund të jenë mjaft të ashpra dhe të egra. Ju doni të motivoni njerëzit me një shfaqje të mirë vizuale: pikërisht pse pamja e parë që ju do të shihni këtu në turne është një shembull i mirë i hapave që ne kemi shkuar në Lojëra Porno Horror për të krijuar një ton metrik stimulues., Mjaft harxhove kohën me këlyshët nën-par që nuk kanë aq të mirë në departamentin vizual: Porno-Lojëra Horror është e gjitha që të duhet!

Një mbështjellje mbi komunitetin tim

Kam kaluar një kohë fantastike duke punuar Në Lojërat E Pornove Horror gjatë viteve të fundit, kështu që do të ishte me të vërtetë një privilegj dhe një nder të të ftoja brenda që të mund ta shohësh vetë se çfarë kemi qenë duke bërë. Shpresoj ta kuptosh QË e gjithë kjo është E motivuar NGA një dashuri, dashuria PËR lumturinë e fortë. Kurrë më parë nuk kemi parë një komunitet kaq të prishur për shkatërrim dhe sakatim, kështu që nëse këto tingëllojnë si tipare erotike ju do të vlerësonit nga një zhvillues lojrash, kjo ka shumë kuptim për ju që të bashkoheni me Ne brenda Lojrave Pornografike më herët se vonë., Faleminderit për vëmendjen tuaj: tani ejani brenda dhe shijoni një botë të re me lojëra të egra, ekstreme, të çuditshme dhe TË tmerrshme!

Luaj Falas Tani